Edubilim Forumları - www.edubilim.com
Duyurular: 2012-2013 Eğitim ve Öğretim Yılı....

*
Merhaba, Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya üye olun. Temmuz 31, 2014, 02:27:31 ÖS

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz

...::: EDuBiLiM :::...

Sayfa: [1] 2 3  
  Bu Konuyu Gönder  
Gönderen Konu: cikcik.com Okey İndir(Görüntülü Sesli Okey-Görün,Konuşun,Oynayın-www.cikcik.com)  (Okunma Sayısı 502929 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
Editor
Uzman Üye
Üye No: 190

« : Ekim 31, 2008, 04:17:51 ÖS »

Rakiplerinizi kameradan görerek ve sesli konuşarak okey oynamaya ne dersiniz

Görüntülü Sesli Okey  Programı ( V.5.7)
(06 Ekim 2009 itibariyle güncel ve çalışan versiyon )

SuperOkey.zip (Boyut: 715 KB ) ( Soldaki linke tıklayarak bilgisayarınıza indirdikten sonra sıkıştırılmış dosyayı açın )

veya

SuperOkey.exe  (Boyut: 1553 KB) ( Soldaki linke tıklayarak indirdikten sonra hiç bir işlem yapmadan kullanın )

Türkiye'de ilk defa!

Rakiplerinizi kameradan görerek ve sesli konuşarak  okey  oynamaya ne dersiniz? Yapmanız gereken aşağıdaki linklerden birisine tıklayarak programımızı bilgisayarınıza indirmek. Kurulum gerektirmeden hemen kullanabilirsiniz. Program kullanımı ücretsizdir ve üye olmadan da misafir girişi ile test edebilirsiniz.

Görüntülü Sesli Okey  Programı ( V.5.6 )
(27 Ağustos 2009 itibariyle güncel ve çalışan versiyon )

SuperOkey.zip (Boyut: 715 KB ) ( Soldaki linke tıklayarak bilgisayarınıza indirdikten sonra sıkıştırılmış dosyayı açın )

veya

SuperOkey.exe  (Boyut: 1553 KB) ( Soldaki linke tıklayarak indirdikten sonra hiç bir işlem yapmadan kullanın )

Görüntülü Sesli Okey  Programı ( V.5.3 )
(11 Ağustos 2009 itibariyle güncel ve çalışan versiyon )

SuperOkey.zip (Boyut: 714 KB ) ( Soldaki linke tıklayarak bilgisayarınıza indirdikten sonra sıkıştırılmış dosyayı açın )

veya

SuperOkey.exe  (Boyut: 1550 KB) ( Soldaki linke tıklayarak indirdikten sonra hiç bir işlem yapmadan kullanın )

--- Aşağıdaki linkler eski sürümlere aittir...---

Görüntülü Sesli Okey  Programı ( V.5.2 )
(23 Temmuz 2009 itibariyle güncel ve çalışan versiyon )

SuperOkey.zip  (Boyut: 705 KB ) ( Soldaki linke tıklayarak bilgisayarınıza indirdikten sonra sıkıştırılmış dosyayı açın )

veya

SuperOkey.exe  (Boyut: 1526 KB) ( Soldaki linke tıklayarak indirdikten sonra hiç bir işlem yapmadan kullanın )

-----------------Alt kısımdaki linkler eski versiyonlara aittir-------------------

Görüntülü Sesli Okey  Programı ( V.5.1 )
(13 Mart 2009 itibariyle güncel ve çalışan versiyon )

SuperOkey.zip  (Boyut: 643 KB ) ( Soldaki linke tıklayarak bilgisayarınıza indirdikten sonra sıkıştırılmış dosyayı açın )

veya

SuperOkey.exe  (Boyut: 1393 KB) ( Soldaki linke tıklayarak indirdikten sonra hiç bir işlem yapmadan kullanın )[/center]

-----Eski Sürüm ----
Görüntülü Sesli Okey  Programı ( V.3.5 )(Eski sürüm)
SuperOkey.zip  (Boyut: 595 KB) ( Soldaki linke tıklayarak bilgisayarınıza indirdikten sonra sıkıştırılmış dosyayı açın )
veya
SuperOkey.exe  (Boyut: 1276 KB) ( Soldaki linke tıklayarak indirdikten sonra hiç bir işlem yapmadan kullanın )[/center]

Anahtar Kelimeler: cikcik 101 , cikcik tavla , cikcik batak , cikcik süper okey , cikcik ban kaldırma, cikcik üye olma, cikcik kayıt, cikcik.com üye ol, cikcik.com 101 , cikcik.com okey oyunları , cikcik.com oyun, cikcik.com süper okey, cikcik.com ücretsiz üyelik, cikcik.com giriş, cikcik.com .tr, cikcik.com üye ol , cikcik.com üye olmak, cikcik okey indir, cikcik okey yükle, cikcik okey programı, cikcik okey,cikcik.com okey, cikcik.com okey indir
« Son Düzenleme: Ekim 06, 2009, 12:34:27 ÖS Gönderen: KILIC » Logged

Edu Sohbet  - Edubilim Sohbet Bölümü Sonunda Açıldı -  Giriş Yapmak İçin Tıklayın - Edu Sohbet

Edu Depo Açıldı... Ücret yok!  Limit Yok! Be
Administrator
Uzman Üye
Üye No: 6
Mesleği: Sınıf Öğretmeni
Sınıf Öğretmeni Aday Adayı...

« Yanıtla #1 : Ekim 31, 2008, 04:37:49 ÖS »

www.cikcik.com un kapalı olma durumuyla ilgili yöneticilerine mail attık. Eğer sorun hakkında bize bilgi verirseler, bizde buradan yayınlayacağız...

Whois bilgilerine baktığımızda site aktif görünüyor ama 22.10.2008 yani 22 Ekimde server da güncelleme yapıldığı görünüyor. Ondan kaynaklanan bir sorun var herhalde. Kısa zamanda açılacağını düşünüyoruz...

Bilgi paylaştıkça çoğalır... Bildiklerinizi paylaşırsanız , bilmediklerinizi öğrenirsiniz....

Bir milletin ıslahı kötülerin imhasıyla değil , neslin eğitim ve terbiyesiyle mümkündür...
Editor
Uzman Üye

« Yanıtla #2 : Kasım 01, 2008, 07:20:10 ÖS »

Cikcik.com 31 Ekim tarihinde açılmıştır. Keyifli Sohbetler ve Oyunlar...
« Son Düzenleme: Kasım 01, 2008, 07:22:44 ÖS Gönderen: edubilim » Logged

Edu Sohbet  - Edubilim Sohbet Bölümü Sonunda Açıldı -  Giriş Yapmak İçin Tıklayın - Edu Sohbet

Yeni Üye
*
Üye No: 460

« Yanıtla #3 : Kasım 01, 2008, 11:17:45 ÖS »

neden açamıyorum yüklenmıyo oyun

uhk
Editor
Uzman Üye

« Yanıtla #4 : Kasım 01, 2008, 11:49:06 ÖS »

Şu an ben kayıt yaptırdım ve girdim . Giriyor...

Görüntülü Sesli Okey  Programı ( V.3.5 )

SuperOkey.zip  (Boyut: 595 KB) ( Soldaki linke tıklayarak bilgisayarınıza indirdikten sonra sıkıştırılmış dosyayı açın )

veya

SuperOkey.exe   (Boyut: 1276 KB) ( Soldaki linke tıklayarak indirdikten sonra hiç bir işlem yapmadan kullanın )

Oyuna girmek için programı indirin. Programda kayıt yaptır seçeneği var , kaydınızı yaptığınızda hemen şifreniz geliyor(mailinize) O şifre ve nickinizi kullnarak girebilirsiniz...

Nerede sorun yaşadığınızı yazarsanız belki yardımcı olabiliriz...

Yeni Üye
*
Üye No: 1378

« Yanıtla #5 : Aralık 08, 2008, 02:58:19 ÖS »

neden açılmıyop
axeleon
Administrator
Uzman Üye
Üye No: 7
Mesleği: Öğretim Görevlisi

« Yanıtla #6 : Aralık 08, 2008, 03:11:41 ÖS »

ben denedim ve açıldı,tekrardan deneyiniz.eğer sorun devam ederse bölüm sorumlusu üyemiz sizi yönlendirecektir...
Administrator
Uzman Üye

« Yanıtla #7 : Aralık 22, 2008, 01:23:48 ÖÖ »

Hata raporu üzerine --- Oyunu indirmek için iki farklı adres vermiştik , ikisinide denedinizmi ? Ben şu an kontrol ettim ikisi de çalışıyor... Aşağıdaki adreslerden denerseniz indirebilirsiniz...Sorununuz devam ederse ,mesaj yazın...

Cikcik.com üzerinden

http://www.cikcik.com/SuperOkey.exe

Alternatif (Edubilim Üzerinden)

http://edubilim.net/yukle/download.php?file=788SuperOkey.exe

Bilgi paylaştıkça çoğalır... Bildiklerinizi paylaşırsanız , bilmediklerinizi öğrenirsiniz....

Bir milletin ıslahı kötülerin imhasıyla değil , neslin eğitim ve terbiyesiyle mümkündür...
Yeni Üye
*
Üye No: 3831

« Yanıtla #8 : Ocak 26, 2009, 03:57:20 ÖS »

oky oynayamıyorum
Yeni Üye
*
Üye No: 4452

« Yanıtla #9 : Şubat 08, 2009, 11:57:24 ÖS »

ACILMİYO COK DENEDİM OLMİYO.OKEY OYNAMAK İSTİYOM
Yeni Üye
*
Üye No: 5242

« Yanıtla #10 : Şubat 25, 2009, 11:52:37 ÖÖ »

yalan söylemiyin niye açılmıo oyun sitesi lütfen kandırmıyalım
Yeni Üye
*
Üye No: 5285

« Yanıtla #11 : Şubat 26, 2009, 02:55:43 ÖÖ »

Bende giremiyorum cikciğe. Neden ya daha önce oynuyodum şimdi giriyorum hemen atıyo sistem nedeni ne olabilir
Editor
Uzman Üye

« Yanıtla #12 : Şubat 26, 2009, 03:31:19 ÖÖ »

Bazı server larda sorun çıkabiliyor bazen. Diğer Server lardan girmeyi denerseniz bağlantı kopma sorununu yaşamaktan kurturabilirsiniz...

Örneğin Cikcikserver1 yerine Cikcikserver 6 ya girin. Yani Server ınızı değiştirin...

Editor
Uzman Üye

« Yanıtla #13 : Mart 13, 2009, 03:49:48 ÖS »

Görüntülü Sesli Okey  Programı ( V.5.1 )(13 Mart 2009 itibariyle güncel ve çalışan versiyon )

SuperOkey.zip  (Boyut: 643 KB) ( Soldaki linke tıklayarak bilgisayarınıza indirdikten sonra sıkıştırılmış dosyayı açın )
veya
SuperOkey.exe   (Boyut: 1393 KB) ( Soldaki linke tıklayarak indirdikten sonra hiç bir işlem yapmadan kullanın )

Yeni Üye
*
Üye No: 6814

« Yanıtla #14 : Nisan 05, 2009, 10:54:16 ÖS »

slm ben okey oyununu açamıyorum
axeleon
Administrator
Uzman Üye
Üye No: 7
Mesleği: Öğretim Görevlisi

« Yanıtla #15 : Nisan 05, 2009, 10:58:08 ÖS »

slm,,
bölümden sorumlu arkadaş hemen size yardımcı olsun haber vereyim...
Administrator
Uzman Üye

« Yanıtla #16 : Nisan 05, 2009, 11:10:24 ÖS »

Öncelikle programı indirdinizmi? Eğer indirmediyseniz yukarıda verilen güncel sürümü indirin.

İndirdiniz , çalıştırdınız ama giremiyorsunuz?
 ---Kayıt oldunuz mu?(İndirdiğiniz programdan kayıt olmanız gerekiyor)

Dolu server lara giremezsiniz. O zaman diğer server lara girmeyi deneyin...

Sıkça yaşanan problemleri söyledim. Probleminizi daha açık biçimde yazarsanız , daha fazla yardımcı olabiliriz.(Elimizden geldiği kadarıyla)

Yeni Üye
*
Üye No: 9775

« Yanıtla #17 : Mayıs 27, 2009, 11:50:51 ÖÖ »

slm,,
bölümden sorumlu arkadaş hemen size yardımcı olsun haber vereyim...
Yeni Üye
*
Üye No: 9775

« Yanıtla #18 : Mayıs 27, 2009, 11:52:56 ÖÖ »

nasıl acılacak
Yeni Üye
*
Üye No: 9841

« Yanıtla #19 : Mayıs 27, 2009, 08:16:44 ÖS »

oyuna giremiyom
Etiket: cikcik.com  cikcik okey cikcik oyun cikcik.com oyun  cikcik.com okey sesli okey 
  Sayfa: [1] 2 3  
  Bu Konuyu Gönder  

Gitmek istediğiniz yer:  

Tüm toplama bilgisayar fırsatları için tıklayın !

Yıllık Planlar 1.Sınıf 2.Sınıf 3.Sınıf 4.Sınıf 5.Sınıf 6.Sınıf 7.Sınıf 8.Sınıf
2009-2010 Yıllık Planlar 1.Sınıf 2.Sınıf 3.Sınıf 4.Sınıf 5.Sınıf 6.Sınıf 7.Sınıf 8.Sınıf
Zümre Toplantıları 1.Sınıf 2.Sınıf 3.Sınıf 4.Sınıf 5.Sınıf 6.Sınıf 7.Sınıf 8.Sınıf
Belirli Günler ve Haftalar Birleşmiş Milletler Günü Kızılay Haftası 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Dünya Tasarruf Günü
Yazılı Soruları
1. Yazılı Soruları

Edubilim olarak 2009-2010 Eğitim ve Öğretim Yılında da eğitimle ilgili , bilgi , belge ve dosyalarla tüm öğrenci ve öğretmenlerin yanındayız...
Tüm hakları sakllıdır. Edubilim 2007-2009. Bu sitede bulunan bilgi , belge ve dökümanların izin alınmadan veya kaynak gösterilmeden kullanılması yasaktır. İletişim Adresi: edubilim@gmail.com

Edubilim I Urllist I Etiketler I Rss I Google Etiketleri I Site Haritası I Site Map I Reklam
Edu Sohbet -Webmaster -Edubilim2 -Oyunpiyatforum-- Web Stats

MySQL ile Güçlendirildi PHP ile Güçlendirildi Powered by SMF 1.1.10 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC

XHTML 1.0 Geçerli! CSS Geçerli!
Çok kısa bir süre sonra sitemize
yalnızca davetiye ile üye olunabilecek...
 Hem davetiye hakkı kazanmak için hem de sitemizdeki dosyaları indirebilmek için lütfen üye olun...
Üyelik tamamen ücretsizdir, üye olmak için tıklayın