Edubilim Forumları - www.edubilim.com
Duyurular: 2012-2013 Eğitim ve Öğretim Yılı....

*
Merhaba, Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya üye olun. Ağustos 01, 2014, 06:42:38 ÖÖ

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz

...::: EDuBiLiM :::...

Sayfa: [1]  
  Bu Konuyu Gönder  
Gönderen Konu: Hücre ve Hücrenin Yapısı .ppt  (Okunma Sayısı 6694 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
axeleon
Administrator
Uzman Üye
Üye No: 7
Mesleği: Öğretim Görevlisi

« : Ocak 02, 2010, 10:29:29 ÖS »

Hücre ve Hücrenin Yapısıyla ilgili konuların slayt şekli ekteki dosyadadır.

Hücre nedir?
Hücrelerin yapısı, hücrelerin resimleri, hücre çeşitleri ve hücreyle ilgili tüm bilgiler resimler....

Anahtar Kelimeler: Hücre nedir, hücre .ppt, hücre yapısı .ppt, hücre ve hücrenin yapısı slayt, hücrenin resimleri, hücre duvarı, hücre çeperi, hücre sunusu, hücre slayt, hücre çeşitleri, hücre resimleri, hücrelerle ilgili slaytlar, hücre .ppt, hücre .pps, HÜCRE .ppt, hayvan hücresi .ppt, bitki hücresi .ppt, Hücre ve hücrenin yapısı, slaytları, ppt,
Ekteki Dosyalar Burada

« Son Düzenleme: Ocak 02, 2010, 10:32:06 ÖS Gönderen: axeleon » Logged
Yeni Üye
*
Üye No: 35402
Mesleği: Öğrenci

« Yanıtla #1 : Mayıs 28, 2010, 09:49:48 ÖÖ »

Hücre canlının en küçük yapı taşıdır( atomlar dail deil). 3 bölümden oluşur:
Hücre zarı
Stoplazma
Çekirdek

Hücre zarı: Hücreyi korur yarı geçirgen yapısı vardır. İçerisinde korbonhidrat(şeker) bulunur.
Stoplazma: Hücrenin yaşamsal faaliyetlerini devam ettirmesi için gereken olaylar burada gerçekleşmektedir.
Çekirdek: Hücrenin beynidir hücreyi dış etkilerden korur.
 DEVAMINI SİZ YAZIN YAZMAZSANIZ BEN YAZARIM!!!!

Turkiyee Tesekkurr yardim helall2 sinirli12 byzbyrk12 soppa

Etiket: Hücre  hücre slayt  hücre .ppt  .pps  hücre yapısı  hücre çeşitleri  .ppt 
  Sayfa: [1]  
  Bu Konuyu Gönder  

Gitmek istediğiniz yer:  

Tüm toplama bilgisayar fırsatları için tıklayın !

Yıllık Planlar 1.Sınıf 2.Sınıf 3.Sınıf 4.Sınıf 5.Sınıf 6.Sınıf 7.Sınıf 8.Sınıf
2009-2010 Yıllık Planlar 1.Sınıf 2.Sınıf 3.Sınıf 4.Sınıf 5.Sınıf 6.Sınıf 7.Sınıf 8.Sınıf
Zümre Toplantıları 1.Sınıf 2.Sınıf 3.Sınıf 4.Sınıf 5.Sınıf 6.Sınıf 7.Sınıf 8.Sınıf
Belirli Günler ve Haftalar Birleşmiş Milletler Günü Kızılay Haftası 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Dünya Tasarruf Günü
Yazılı Soruları
1. Yazılı Soruları

Edubilim olarak 2009-2010 Eğitim ve Öğretim Yılında da eğitimle ilgili , bilgi , belge ve dosyalarla tüm öğrenci ve öğretmenlerin yanındayız...
Tüm hakları sakllıdır. Edubilim 2007-2009. Bu sitede bulunan bilgi , belge ve dökümanların izin alınmadan veya kaynak gösterilmeden kullanılması yasaktır. İletişim Adresi: edubilim@gmail.com

Edubilim I Urllist I Etiketler I Rss I Google Etiketleri I Site Haritası I Site Map I Reklam
Edu Sohbet -Webmaster -Edubilim2 -Oyunpiyatforum-- Web Stats

MySQL ile Güçlendirildi PHP ile Güçlendirildi Powered by SMF 1.1.10 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC

XHTML 1.0 Geçerli! CSS Geçerli!
Çok kısa bir süre sonra sitemize
yalnızca davetiye ile üye olunabilecek...
 Hem davetiye hakkı kazanmak için hem de sitemizdeki dosyaları indirebilmek için lütfen üye olun...
Üyelik tamamen ücretsizdir, üye olmak için tıklayın