Edubilim Forumları - www.edubilim.com
Duyurular:

*
Merhaba, Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya üye olun. Ekim 24, 2014, 07:48:56 ÖS

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz

...::: EDuBiLiM :::...

Sayfa: [1]  
  Bu Konuyu Gönder  
Gönderen Konu: İlköğretim 4. Sınıf Trafik Dersi 1. Dönem 1. Yazılı Soruları  (Okunma Sayısı 16617 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
Tam Üye
Üye No: 29372
Mesleği: Öğretmen

« : Ekim 23, 2009, 11:58:21 ÖS »

İlköğretim 4. Sınıf Trafik ve İlk Yardım Dersi 1. Dönem 1. Yazılı Soruları

İlköğretim Dördüncü Sınıf Trafik ve İlk Yardım Dersi 1. Dönem 1. Yazılı Soruları bu başlık altında toplanacaktır. Örnek yazılı sınav soruları ekte verilmiştir. Bu soruları hiçbir değişiklik yapmadan kullanmamanızı tavsiye ediyoruz. Bunları sadece hazırlayacağınız sınavlar için örnek teşkil etmesi bakımından kullanırsanız ,bir eğitimci olarak en doğru davranışı yapmış olursunuz. Soru tiplerini değiştirmek ve geliştirmekte sizin elinizde... (Daha iyi bir nesil yetiştirmek için , daha fazla çalışmalıyız)

Hazırladığınız sorularıda , diğer eğitimci arkadaşlara örnek teşkil etmesi açısından burada(Edubilim Forumlarında - www.edubilim.com/forum) paylaşabilirsiniz... Soru , sorun ve önerileriniz için edubilim@gmail.com adresine mail atabilirsiniz...(Bu sorular internetteki çeşitli sitelerden derlenerek biraraya getirilmiştir, emeği geçenlere teşekkürler)

Not: İnternette sizin ulaşabildiğiniz bir yazılı sorusuna öğrencinizde ulaşabilir...

Dosyalar Ektedir...

Anahtar Kelimeler : 4. sınıf trafik ve ilk yardım yazılı soruları , 4. sınıf 1. dönem yazılı soruları , 4. sınıf 1. dönem 1. yazılı soruları , sınav soruları , imtihan soruları , 4.sınıf 1.dönem 1.yazılı soruları , 1. yarıyıl soruları, birinci yarıyıl , yazılı sorusu örnekleri, yoklama soruları , download , indir , dördüncü sınıf trafik ve ilk yardım dersi birinci dönem birinci yazılı soruları , trafik ve ilk yardım yazılı soruları , trafik ve ilk yardım sınavı soruları , doc , .doc
Ekteki Dosyalar Burada

Yeni Üye
*
Üye No: 30144

« Yanıtla #1 : Ekim 27, 2009, 08:29:43 ÖS »

elinize sağlık
Yeni Üye
*
Üye No: 20926

« Yanıtla #2 : Kasım 07, 2009, 11:43:03 ÖÖ »

emeği geçenlere teşekkürler

Kalitenin "üst" sınırı yoktur.
Yeni Üye
*
Üye No: 32108

« Yanıtla #3 : Kasım 07, 2009, 08:51:10 ÖS »

tşk. hocam ellerine sağlık.
Yeni Üye
*
Üye No: 38970

« Yanıtla #4 : Aralık 05, 2009, 09:07:49 ÖS »

eline sağlık
Yeni Üye
*
Üye No: 39820
Mesleği: Sosyal Bilgiler Öğretmeni

« Yanıtla #5 : Aralık 08, 2009, 01:40:37 ÖÖ »

Cheesy emeğine sağlık hocammmm
Yeni Üye
*
Üye No: 104787
Mesleği: Beden Eğitimi Öğretmeni

« Yanıtla #6 : Kasım 25, 2010, 07:58:38 ÖS »

çalışmalarınızda başarılar diler böyle bir hizmeti bize sunduğunuz için teşekkür ederim. Cool
Yeni Üye
*
Üye No: 104787
Mesleği: Beden Eğitimi Öğretmeni

« Yanıtla #7 : Kasım 25, 2010, 08:00:52 ÖS »

sitenizde yer alan testler eski tarihlere ait olup, günümüz tarihlerinden testler yayınlarsanız memnun olurum.
Yeni Üye
*
Üye No: 160139
Mesleği: Diğer Meslek Dalları

« Yanıtla #8 : Kasım 15, 2011, 10:20:58 ÖS »

SOSYAL SORULARINDA OLİPİYATLARDAN  ÇIKTIĞINI BİLMİYORDUM ACABA GENEL KÜLTÜR SEVYEMİZİMİ ÖLÇMEK İSTEMİŞLER AMA OLSUM SORUNUN CEVABINI BEN BİLİYORUM İLGİ ALANIM . EMEGİNİZE SAGLIK
Etiket: ilköğretim   4. sınıf   yazılı soruları   1.dönem   1. yazılı   birinci 
  Sayfa: [1]  
  Bu Konuyu Gönder  

Gitmek istediğiniz yer:  

Planlar ve Haftalar

Edubilim I Urllist I Etiketler I Rss I Google Etiketleri I Site Map I Reklam Web Stats

MySQL ile Güçlendirildi PHP ile Güçlendirildi Powered by SMF 1.1.10 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC

XHTML 1.0 Geçerli! CSS Geçerli!