Edubilim Forumları - www.edubilim.com
Duyurular:

*
Merhaba, Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya üye olun. Ekim 23, 2014, 10:11:27 ÖS

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz

...::: EDuBiLiM :::...

Sayfa: [1]  
  Bu Konuyu Gönder  
Gönderen Konu: İlköğretim 7. Sınıf Matematik Dersi 1. Dönem 1. Yazılı Soruları  (Okunma Sayısı 5369 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
Tam Üye
Üye No: 29372
Mesleği: Öğretmen

« : Ekim 25, 2009, 01:20:51 ÖÖ »

İlköğretim 7. Sınıf Matematik Dersi 1. Dönem 1. Yazılı Soruları

İlköğretim Yedinci Sınıf Matematik Dersi 1. Dönem 1. Yazılı Soruları bu başlık altında toplanacaktır. Örnek yazılı sınav soruları ekte verilmiştir. Bu soruları hiçbir değişiklik yapmadan kullanmamanızı tavsiye ediyoruz. Bunları sadece hazırlayacağınız sınavlar için örnek teşkil etmesi bakımından kullanırsanız ,bir eğitimci olarak en doğru davranışı yapmış olursunuz. Soru tiplerini değiştirmek ve geliştirmekte sizin elinizde... (Daha iyi bir nesil yetiştirmek için , daha fazla çalışmalıyız)

Hazırladığınız sorularıda , diğer eğitimci arkadaşlara örnek teşkil etmesi açısından burada(Edubilim Forumlarında - www.edubilim.com/forum) paylaşabilirsiniz... Soru , sorun ve önerileriniz için edubilim@gmail.com adresine mail atabilirsiniz...(Bu sorular internetteki çeşitli sitelerden derlenerek biraraya getirilmiştir, emeği geçenlere teşekkürler)

Not: İnternette sizin ulaşabildiğiniz bir yazılı sorusuna öğrencinizde ulaşabilir...

Dosyalar Ektedir...

Anahtar Kelimeler : 7. sınıf matematik yazılı soruları , 7. sınıf 1. dönem yazılı soruları , 7. sınıf 1. dönem 1. yazılı soruları , sınav soruları , imtihan soruları , 7.sınıf 1.dönem 1.yazılı soruları , 1. yarıyıl soruları, birinci yarıyıl , yazılı sorusu örnekleri, yoklama soruları , download , indir , yedinci sınıf matematik dersi birinci dönem birinci yazılı soruları , matematik yazılı soruları , matematik sınavı soruları , doc , .doc
Ekteki Dosyalar Burada

axeleon
Administrator
Uzman Üye
Üye No: 7
Mesleği: Öğretim Görevlisi

« Yanıtla #1 : Kasım 11, 2009, 12:45:28 ÖÖ »

7.SINIF MATEMATİK 1.DÖNEM 1.YAZILI SORULARI...
Ekteki Dosyalar Burada

Yeni Üye
*
Üye No: 37902

« Yanıtla #2 : Aralık 02, 2009, 05:18:11 ÖS »

Bu gibi yararlı çalışmalarınızdan dolayı sizi tebrik ederim... Smiley

Bilgi öğretilemez, öğrenilir...
Yeni Üye
*
Üye No: 41985
Mesleği: Öğrenci

« Yanıtla #3 : Aralık 16, 2009, 09:21:11 ÖS »

ya bn matematik tarih seeridi yapıcam da cok acil biLqiye ihtiyacm waR.
Yeni Üye
*
Üye No: 41985
Mesleği: Öğrenci

« Yanıtla #4 : Aralık 16, 2009, 09:22:03 ÖS »

yardim?
Yeni Üye
*
Üye No: 159045

« Yanıtla #5 : Kasım 09, 2011, 12:27:21 ÖS »

çok süper:)
Etiket: ilköğretim   7. sınıf   yazılı soruları   1.dönem   1. yazılı   birinci 
  Sayfa: [1]  
  Bu Konuyu Gönder  

Gitmek istediğiniz yer:  

Planlar ve Haftalar

Edubilim I Urllist I Etiketler I Rss I Google Etiketleri I Site Map I Reklam Web Stats

MySQL ile Güçlendirildi PHP ile Güçlendirildi Powered by SMF 1.1.10 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC

XHTML 1.0 Geçerli! CSS Geçerli!